Doručenie a platba

Dodanie tovaru

Dodanie tovaru prebehne na náklady zákazníka na ním uvedenú dodaciu adresu prostredníctvom prepravnej služby DPD, osobného odberu, alebo vami zvoleného odberného miesta  Z - BOXU od spoločnosti PACKETA. T

Tovar, ktorý je skladom expedujeme do 48 hodín od zaregistrovania objednávky. Termín dodania tovaru, ktorý nie je skladom sa rieši individuálne po vzájomnej dohode dodávateľa a zákazníka. V prípade, že tovar nie je skladom,  je spoločnosť Vaubex spol s.r.o. a jej značka VIDO POTRAVINY oprávnená plniť objednávku z objektívnych dôvodov po častiach. Ak spoločnosť Vaubex spol s.r.o. nemôže objednaný tovar dodať, je povinná o tom bezodkladne informovať zákazníka – spotrebiteľa a do 15 dní mu vrátiť cenu, ak bola zaplatená, resp. sa s ním dohodnúť na náhradnom plnení.

Cena za dopravu 

Cena za dopravu od spoločnosti PACKETA je nastavená vždy v závislosti od hmotnosti tovaru a je namieru odberateľovi vypočítaná pri finalizácii jeho nákupného košíčka na stránke www.vidopotraviny.skNáklady na prepravu tovaru bude znášať zákazník a budú vypočítané na základe hmotnosti objednávky aj pri spôsobe dopravy cez spoločnosti DPD. Tu je cena nastavená tak, že za každý balík do 30kg bude účtované jednotné prepravné 5,10 €. Pri možnosti Osobný odber sa cena za dopravu neúčtuje pri osobnom odbere uvedenom priamo vo výrobe v Beluši ani pri osobnom odbere uvedenom v Bratislave. 

Zasielanie tovaru sa realizuje vrámci Slovenska, Českej republiky a Poľska

Vaubex spol s.r.o. k cene tovaru neúčtuje balné.

Cena za tovar 

Aktuálna cena tovaru vrátane DPH je uvedená priamo na stránkach www.vidopotraviny.sk alebo www.koreniny.sk a platí iba pre tovar objednaný prostredníctvom nášho ehopu. Vaubex spol s.r.o. si vyhradzuje právo cenu tovaru kedykoľvek zmeniť v závislosti od zvýšenia ceny konkrétnej suroviny,  prípadne zmeny ceny pri marketingovej sezónnej akcii. Pre určenie ceny tovaru je rozhodujúca cena uverejnená na www.vidopotraviny.sk a www.koreniny.sk v deň uzatvorenia kúpnej zmluvy.

Spôsob úhrady 

Kúpna cena tovaru je splatná v okamihu uzatvorenia kúpnej zmluvy a musí byť zaplatená najneskôr pri prevzatí tovaru.

Kúpnu cenu možno uhradiť:

dobierkou ( dobierka je možná po objednaní tovaru cez DPD a PACKETU, okrem alternatívy Osobného odberu. Pri Osobnom odbere nie je možné tovar      uhradiť ani kartou ani v hotovosti.) 

prevodom na účet Vaubex spol s.r.o. na základe zaslanej faktúry

- platobnou kartou cez bezpečnú a overenú platformu SHOPTET, na ktorej je eshop www.vidpotraviny.sk a www.koreniny.sk založený. 

Úhrada faktúrou je možná iba vtedy, pokiaľ je tento spôsob v jednotlivom prípade zvlášť dohodnutý (platí pre zákazníkov – podnikateľov).

Bez ohľadu na akékoľvek iné ustanovenia týchto Všeobecných obchodných podmienok je Vaubex spol s.r.o. oprávnená kedykoľvek a podľa vlastného uváženia rozhodnúť, že akákoľvek dodávka tovaru bude podmienená platbou kúpnej ceny alebo jej časti vopred, t.j. pred dodaním tovaru.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz